Foodparade 2017 je tady! Bude to opět den plný nezapomenutelných chutí

8. srpna 2017
Sdílejte

V zahradách Trojského zámku se uskuteční již tradiční food festival plný skvělých restaurací, které představí své degustační menu. Letos se ale můžete těšit na hodně jiný Foodparade, než jste byli zvyklí.

Pořadatelé slibují spoustu novinek, které na jiném festivalu nenajdete. Z letošního Foodparade, který se koná ve dnech 26. a 27. srpna 2017, si odnesete mnohem víc než jen zážitek ze skvělého jídla a nových chutí.

I v letošním roce ochutnáte degustační menu více než 30ti skvělých restaurací. Představí se velké restaurace, menší bistra i některé zajímavé pop-up projekty.

Na klasické peníze zapomeňte

V areálu české peníze neplatí. Během celého festivalu se platí speciální měnou zvanou „chef“. 1 chef má hodnotu 20 Kč. Tyto chefy si nabijete na bezkontaktní festivalovou kartu, kterou obdržíte při vstupu.

Pokud vám chefy v průběhu festivalu dojdou, stačí se zastavit na TOP UP Pointech, které najdete na různých místech v areálu a kartu si snadno dobít.

Piknikové louky

Na Foodparade můžete vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu totiž kraluje uvolněná a přátelská atmosféra, která je pro chvíle s blízkými jako dělaná. Vyhrazeny pro vás budou piknikové louky, na kterých můžete ve stínu stromů odpočívat a v klidu si vychutnávat degustační menu.

Pokud si zapomenete vlastní piknikovou deku, budete si ji moct zapůjčit. Piknikové vybavení bude na prodej v Butlers piknik shop. Samozřejmostí je velké množství sezení a bistro stolů v zahradách, abyste si festival skutečně užili.

Žádné plasty

Všechna degustační menu budou servírována na porcelánových talířích. Drinky si vychutnáte ve sklenicích a příbory budou také opravdové, takže se nemusíte bát zlomených plastových vidliček ve svém jídle.

Vstupné

Vstupenky v ceně 300 Kč zakoupíte na webu www.foodparade.cz. Na každé vstupence je nabitá konzumace v hodnotě 200 Kč. Děti do 10 let mají vstup zdarma.