Robbie Williams míří do Prahy! Koncert pod širým nebem je tady už za pár dní

9. srpna 2017
Sdílejte
Robbie Williams je bezesporu jedním z nejúspěšnějších hudebních interpretů současnosti.
Robbie Williams je bezesporu jedním z nejúspěšnějších hudebních interpretů současnosti.

V rámci svého velkého turné k desce The Heavy Entertainment Show zavítá do Prahy britský zpěvák Robbie Williams.

Koncert pod širým nebem se uskuteční v sobotu 19. srpna 2017 na letišti v Letňanech. Na pódiu se jako hosté objeví také členové legendární kapely Erasure. Vstupenky v ceně od 1 590 do 3 990 Kč jsou stále ještě v prodeji.

Série dvaceti devíti vystoupení v osmnácti zemích pod názvem The Heavy Entertainment Show Tour 2017 odstartovala 2. června na Etihad Stadium v ​​Manchesteru.

V Praze po třech letech

Robbie Williams vystupoval v Praze naposledy v roce 2014. Ve vyprodané O2 areně předvedl zcela odlišný repertoár, než je pro něj typické – představil šest písní z nového jazzově laděného alba Swings Both Ways a množství předělávek slavných evergreenů z dílny Franka Sinatry nebo Duke Ellingtona. V závěru zazněl jeho velký sólový hit Angels. Pestrému show aplaudovalo 16 tisíc diváků.

Hudební legenda

Williams je jedním z nejúspěšnějších interpretů hudebního průmyslu. Dosud prodal více než šedesát miliónů alb, získal více cen Brit Awards než kterýkoliv jiný umělec (celkem 17) a šest z jeho alb se objevuje v první stovce nejprodávanějších desek v historii Velké Británie. Zapsal se i do Guinnessovy knihy rekordů, v roce 2006 se během jediného dne prodalo více než 1,6 miliónů lístků na jeho koncertní turné.